Ambasadorzy Masters Polska

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

STANISŁAW PRZEDPEŁSKI

            Kontakt z jeździectwem nasz ambasador ma od dziecka. Jego mama jest trenerką, a ojciec lekarzem weterynarii. Wszystko to sprawiło, że dorastał w otoczeniu koni i stajni. W końcu postanowił spróbować własnych sił na koniu i w wieku 11 lat pierwszy raz wystartował w zawodach. 

GABRIELA JAWORSKA-MAZUR

5 krotna uczestniczka ME, 2 krotnauczestniczka MŚMK Verden, finalistka Pucharu Świata MJ, multimedalistka MP i PP, zwyciężczyni zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich, kilkanaście młodych koni doprowadzonych do medalowych pozycji MPMK, od niedawna próbuje stawiać czoła w roli trenera. Prywatnie-mama Antka i Franka.

marek wajda

Marek Wajda,  trener, zawodnik z dużym  doświadczeniem w dyscyplinie skoków i WKKW.   Medalista  Mistrzostw Polski Juniorów oraz medalista Halowego Pucharu Polski Młodych  Jeźdźców WKKW. Startował w wielu prestiżowych zawodach Międzynarodowych WKKW w kraju oraz za granicą.

Marek jest wychowankiem wspaniałego trenera i byłego zawodnika świata WKKW- Mirosława Ślusarczyka (były trener Kadry Narodowej WKKW). 

Łukasz Brzóska

Przygoda Łukasza z końmi rozpoczęła się w 2002 roku. Już po roku treningów zdobył III klasę sportową i mógł startować w konkursach rangi ogólnopolskiej.  Obecnie nasz ambasador przygotowuje jeźdźców i konie do startów na zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych oraz Czempionatach dla młodych koni. Zajmuje się również układaniem koni dla amatorów. 

facebook-2429746_960_720

TAMARA KOTOWICZ

Miłość Tamary do koni pojawiła się już w przedszkolu. Najpierw sił próbowała w skokach przez przeszkody, jednak piękno, elegancja i harmonia ujeżdżenia zwróciły ją właśnie ku tej dyscyplinie. Obecnie startuje w klasie CC, ponadto zajmuje się treningiem młodych koni od zajeżdżenia po przygotowanie ich dla amatorów. Niedługo także inżynier zootechniki.

facebook-2429746_960_720

KAROLINA MŁODAWSKA

Jestem zawodniczką czynnie startującą w dyscyplinie skoki przez przeszkody. Kontakt z końmi mam od dziecka, jednak w zawodach startuję dopiero od 2016 r. Mam za sobą starty w zawodach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, jednakże dużo jeszcze przede mną. Wciąż uczę się i rozwijam, a przy tym rozwoju towarzyszą mi obecnie moje dwa konie, z którymi wiążę duże nadzieję na przyszłość.

facebook-2429746_960_720

ASIA TRAGARZ

Nasza ambasadorka Joanna Tragarz to znana i utytułowana polska zawodniczka startująca w konkurencji Ujeżdżenia. Jest czterokrotną uczestniczką Mistrzostw Europy w ujeżdżeniu, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Brała udział w licznych zawodach rangi międzynarodowej w Niemczech, Holandii, Austrii, Hiszpanii oraz Francji osiągając tam znakomite wyniki i zajmując czołowe lokaty. Dążąc do rozwoju swoich umiejętności, wiele lat spędziła za granicą szkoląc się pod okiem trenerów oraz zawodników światowej sławy między innymi: Marca Petera Spahn, Ulli Salzgeber, Marca Boblet.

Doświadczenie startów w zawodach, już od szóstego roku życia, pozwala Joannie na profesjonalne zaprezentowanie każdego konia na czworoboku. Największe międzynarodowe sukcesy zawdzięcza swojemu pięknemu karemu Harvardowi K, który jest również jej najlepszym przyjacielem.

facebook-2429746_960_720