Ambasadorzy Masters Polska

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

Dariusz OwsianNy

Zawodnik startujący od 2011 roku w dyscyplinie powożenie zaprzęgami jednokonnymi. Mistrz Polski Amatorów na halowych zawodach w Jaszkowie, Vice Mistrz Polski Amatorów na halowych zawodach we Wrocławiu, Vice Mistrz Polski Amatorów na otwartych zawodach w Siedlnicy oraz w 2019r Vice Mistrz Polski Amatorów na zawodach w Nowej Wsi na Ranczu Rubin. Inne osiągnięcia: wygrana w Książu w klasie Open, wiele startów w zawodach towarzyskich z uzyskiwanymi miejscami w przedziale od 1 do 3. Właściciel pięknego 4-letniego ogiera Amaro, widocznego na zdjęciach.
W przyszłości planują dalsze starty w zawodach krajowych.

JAnek Kamiński

Ten utalentowany jeździec to obecnie najbardziej obiecujący zawodnik sportu na arenie polskiej. Kochający tata zaszczepił w nim miłość do koni i jeździectwa. Treningi zaczynał pod okiem Pani Barbary Niemczewskiej.

Ambasador do stycznia 2019r.

MICHAŁ KUBIAK

Dotychczasowe osiągnięcia naszego ambasadora to: 6 miejsce w Mistrzostwach Polski młodych jeźdźców w Warce, 8 miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów Chojnów, 6 miejsce w finale Halowego Pucharu Polski Seniorów, 3 miejsce w GP HPP Wolica, Kraków KKJK, GP Glinnik Zaborowski oraz drugie miejsce w GP HPP Poczernin.

Ambasador do stycznia 2019r.

STANISŁAW PRZEDPEŁSKI

            Kontakt z jeździectwem nasz ambasador ma od dziecka. Jego mama jest trenerką, a ojciec lekarzem weterynarii. Wszystko to sprawiło, że dorastał w otoczeniu koni i stajni. W końcu postanowił spróbować własnych sił na koniu i w wieku 11 lat pierwszy raz wystartował w zawodach. 

GABRIELA JAWORSKA-MAZUR

5 krotna uczestniczka ME, 2 krotnauczestniczka MŚMK Verden, finalistka Pucharu Świata MJ, multimedalistka MP i PP, zwyciężczyni zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich, kilkanaście młodych koni doprowadzonych do medalowych pozycji MPMK, od niedawna próbuje stawiać czoła w roli trenera. Prywatnie-mama Antka i Franka.

MARIKA WESOŁOWSKA

Marika startuje w konkurencji Reining – ujeżdżenie westernowe. Posiada liczne osiągnięcia w konkurencji Reining Freestyle, gdzie oceniane jest nie tylko wykonanie elementów, ale również pokaz artystyczny – strój i wykonanie patternu z wybraną muzyką.

Ambasador do 2018r.

FILA BRZEZICKA

Fila Brzezicka reprezentuje DB Riding team w zawodach NRHA w konkurencji Reining. Bardzo utalentowana juniorka na swoim koncie ma V-ce Mistrzostwo Polski z 2016 r.

Ambasador do 2018r.

Łukasz Brzóska

Przygoda Łukasza z końmi rozpoczęła się w 2002 roku. Już po roku treningów zdobył III klasę sportową i mógł startować w konkursach rangi ogólnopolskiej.  Obecnie nasz ambasador przygotowuje jeźdźców i konie do startów na zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych oraz Czempionatach dla młodych koni. Zajmuje się również układaniem koni dla amatorów. 

facebook-2429746_960_720

          Marek Wajda,  trener, zawodnik z dużym  doświadczeniem w dyscyplinie skoków i WKKW.   Medalista  Mistrzostw Polski Juniorów oraz medalista Halowego Pucharu Polski Młodych  Jeźdźców WKKW. Startował w wielu prestiżowych zawodach Międzynarodowych WKKW w kraju oraz za granicą.

          Marek jest wychowankiem wspaniałego trenera i byłego zawodnika świata WKKW- Mirosława Ślusarczyka (były trener Kadry Narodowej WKKW).