Ambasadorzy Masters Polska

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

JAnek Kamiński

Ten 25 letni jeździec to obecnie najbardziej obiecujący zawodnik sportu na arenie polskiej. Kochający tata zaszczepił w nim miłość do koni i jeździectwa. Treningi zaczynał pod okiem Pani Barbary Niemczewskiej.

MICHAŁ KUBIAK

Dotychczasowe osiągnięcia naszego ambasadora to: 6 miejsce w Mistrzostwach Polski młodych jeźdźców w Warce, 8 miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów Chojnów, 6 miejsce w finale Halowego Pucharu Polski Seniorów, 3 miejsce w GP HPP Wolica, Kraków KKJK, GP Glinnik Zaborowski oraz drugie miejsce w GP HPP Poczernin.

STANISŁAW PRZEDPEŁSKI

Kontakt z jeździectwem nasz ambasador ma od dziecka. Jego mama jest trenerką, a ojciec lekarzem weterynarii. Wszystko to sprawiło, że dorastał w otoczeniu koni i stajni. W końcu postanowił spróbować własnych sił na koniu i w wieku 11 lat pierwszy raz wystartował w zawodach. 

GABRIELA JAWORSKA-MAZUR

MARIKA WESOŁOWSKA

Marika startuje w konkurencji Reining – ujeżdżenie westernowe. Posiada liczne osiągnięcia w konkurencji Reining Freestyle, gdzie oceniane jest nie tylko wykonanie elementów, ale również pokaz artystyczny – strój i wykonanie patternu z wybraną muzyką.

FILA BRZEZICKA

Fila Brzezicka reprezentuje DB Riding team w zawodach NRHA w konkurencji Reining. Bardzo utalentowana juniorka na swoim koncie ma V-ce Mistrzostwo Polski z 2016 r.

Łukasz Brzóska

Przygoda Łukasza z końmi rozpoczęła się w 2002 roku. Już po roku treningów zdobył III klasę sportową i mógł startować w konkursach rangi ogólnopolskiej.  Obecnie nasz ambasador przygotowuje jeźdźców i konie do startów na zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych oraz Czempionatach dla młodych koni. Zajmuje się również układaniem koni dla amatorów.