Ambasadorzy Masters Polska

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

JAnek Kamiński

       Ten 25 letni jeździec to obecnie najbardziej obiecujący zawodnik sportu na arenie polskiej. Kochający tata zaszczepił w nim miłość do koni i jeździectwa. Treningi zaczynał pod okiem Pani Barbary Niemczewskiej.

MICHAŁ KUBIAK

         Dotychczasowe osiągnięcia naszego ambasadora to: 6 miejsce w Mistrzostwach Polski młodych jeźdźców w Warce, 8 miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów Chojnów, 6 miejsce w finale Halowego Pucharu Polski Seniorów, 3 miejsce w GP HPP Wolica, Kraków KKJK, GP Glinnik Zaborowski oraz drugie miejsce w GP HPP Poczernin.

STANISŁAW PRZEDPEŁSKI

            Kontakt z jeździectwem nasz ambasador ma od dziecka. Jego mama jest trenerką, a ojciec lekarzem weterynarii. Wszystko to sprawiło, że dorastał w otoczeniu koni i stajni. W końcu postanowił spróbować własnych sił na koniu i w wieku 11 lat pierwszy raz wystartował w zawodach. 

GABRIELA JAWORSKA-MAZUR

MARIKA WESOŁOWSKA

        Marika startuje w konkurencji Reining – ujeżdżenie westernowe. Posiada liczne osiągnięcia w konkurencji Reining Freestyle, gdzie oceniane jest nie tylko wykonanie elementów, ale również pokaz artystyczny – strój i wykonanie patternu z wybraną muzyką.

FILA BRZEZICKA

       Fila Brzezicka reprezentuje DB Riding team w zawodach NRHA w konkurencji Reining. Bardzo utalentowana juniorka na swoim koncie ma V-ce Mistrzostwo Polski z 2016 r.

Łukasz Brzóska

          Przygoda Łukasza z końmi rozpoczęła się w 2002 roku. Już po roku treningów zdobył III klasę sportową i mógł startować w konkursach rangi ogólnopolskiej.  Obecnie nasz ambasador przygotowuje jeźdźców i konie do startów na zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych oraz Czempionatach dla młodych koni. Zajmuje się również układaniem koni dla amatorów. 

          Marek Wajda,  trener, zawodnik z dużym  doświadczeniem w dyscyplinie skoków i WKKW.   Medalista  Mistrzostw Polski Juniorów oraz medalista Halowego Pucharu Polski Młodych  Jeźdźców WKKW. Startował w wielu prestiżowych zawodach Międzynarodowych WKKW w kraju oraz za granicą.

          Marek jest wychowankiem wspaniałego trenera i byłego zawodnika świata WKKW- Mirosława Ślusarczyka (były trener Kadry Narodowej WKKW).