Cukierki dla konia

Smakołyki dla konia

Każdy z nas chciałby pupilowi dać coś, co jest pyszne, smaczne i zdrowe. Szczególnie jeśli chodzi o kwestię nagrody dla konia. A co Twój podopieczny powie na cukierki dla konia?

Trafienie na odpowiedni smakołyk, który będzie smakować pupilowi może być uciążliwą sytuacją. Zaczynasz szukać informacji w Internecie na temat, jakie są dostępne przekąski. Zastanawiasz się, co mają te wszystkie kolorowe, podłużne cukierki dla koni w składzie. Dodatkowo w Internecie nie znajdziesz składu tych cukierków, co budzi Twoje wątpliwości.

Co wybrać? Czy cukierki dla konia to słuszne rozwiązanie?

cukierki dla konia

Nagrody dla koni dzielą się na dwie kategorie:

1) Warzywa, owoce:

 • Buraki
 • Gruszki
 • Jabłka
 • Ziarna kukurydzy

Takie rozwiązanie jest tanie i ekonomiczne. Jeżeli jedziesz na zakupy dla swojego domu, możesz podjechać do sklepu warzywnego i kupić coś dla swojego konia. Jednak co zrobić, żeby cukierek dla konia miał więcej wartości odżywczych? Są wyroby gotowe, które zawierają korzystne substancje odżywcze, a przy tym doskonale pachną.

2) Gotowe smakołyki:

 • Cukierki dla konia
 • Dropsy
 • Przekąski
 • Kostki cukru

Tradycyjna kostka cukru nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ szkodzi końskim zębom. Podaj swojemu pieszczochowi coś, co będzie smaczne i zdrowe :). Szukając smakołyków na pewno zauważyłeś, że jest wiele propozycji brzydkich, ponurych cukierków. Twardość granulek może być uciążliwa dla starszych koni, a przecież im też się należy odrobina słodyczy!

cukierki dla konia

Cukierki dla konia – trafny wybór?

Zajrzyj do naszych cukierków dla koni, które są w 100% naturalne, lekkostrawne, więc nie trzeba martwić się o konsekwencje takiej przekąski 🙂 Są kolorowe, dzięki naturalnym barwnikom, które optycznie poprawiają ich jakość. Idealnie kruche, łatwe w podaniu. Przekonaj się sam 😉

A może chciałbyś sam przygotować końskie smakołyki? Sprawdź przepis na ciasteczka dla koni. 

Sprawdź >> cukierki dla koni

Zobacz też nasze inne artykuły:

2 komentarze do: “Cukierki dla konia

 1. Świetne macie te cukierki, bez cukru najważniejsze, co dla nas było ważne

  1. Dziękujemy bardzo za uznanie :)! Liczy się dla nas mocno opinia naszych klientów. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + jeden =