Granulat dla koni zestawienie produktów

granulat dla konia

Pasza dla koni występuje w 2 rodzajach: musli dla koni i granulacie dla koni. W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele granulatów dla koni. Dlaczego mamy ich aż tyle? Granulat dla koni jest wygodną formą podania bardzo dobrze przyswajalnego posiłku. Granulat dla koni jest też tańszy niż musli.

Granulat dla koni starszych:

To specjalne, drobne granulki, przygotowane z myślą o koniach seniorach. Uwzględnia on zapotrzebowanie na kalorie i składniki odżywcze oraz jest dostosowany do ograniczonych możliwości, czyli na przykład ubytków zębowych. Zazwyczaj można podać go na mokro co zmniejsza ryzyko, że nie zostanie strawiony.

https://masterspolska.pl/produkt/granulat-dla-seniorow-senior-20kg/

Granulat dla źrebaków:

To także drobne granulki, zaprojektowane tak, aby zostały zjedzone przez małego konika. Granulat jest smaczny, bardzo dobrze przyswajalny i zawiera białka mleka, które wciąż może być niezbędne źrebakowi. Ułatwia przejście z mleka matki na samodzielne spożywanie pokarmów.

https://masterspolska.pl/produkt/pasza-dla-zrebiat-odsadkow-i-koni-rosnacych-z-mlekiem-w-proszku/

Granulat dla koni/ klaczy ciężarnych i karmiących:

Ten rodzaj paszy jest bardzo odżywczy; uwzględnia zapotrzebowanie matki, które w czasie ciąży i karmienia jest zupełnie inne niż normalnie. Przede wszystkim pasza ta ma więcej energii, minerałów i witamin. Jej celem jest odżywienie klaczy, źrebaka, poprawa kondycji po porodzie. Nasza mieszanka może być polecana także ogierom kryjącym, ze względu na swoje regenerujące zdolności.

https://masterspolska.pl/produkt/merrie-pasza-dla-klaczy-zrebnych-karmiacych/

Granulat dla koni sportowych:

Taki granulat musi zawierać skoncentrowaną, nieobciążającą dawkę pokarmową, która odżywi i zaspokoi wyjątkowe potrzeby koni w intensywnym treningu. Pasza często zawiera dodatek elektrolitów, białka i tłuszczy oraz zawiera komponentę regenerującą.

https://masterspolska.pl/produkt/prestatie-pasza-dla-koni-wyczynowych-z-elektrolitami/

Podstawowy granulat dla koni:

Polecamy zastosowanie granulatu podstawowego dla koni, które mają średni wydatek energetyczny i nie pozostają w bardzo intensywnym treningu. Celem paszy jest uzupełnienie podstawowego zapotrzebowania, zoptymalizowanie masy ciała- koń nie ma przytyć, ani schudnąć.

https://masterspolska.pl/?s=basis&post_type=product

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − six =