Musli dla koni

Musli – pasza dla koni to rodzaj paszy dla koni, w której gołym okiem można dostrzec wszystkie składniki. Produkty Masters Polska zawierają tylko naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki. Będą idealne dla Twojego konia.

Wszystkie muesli są zaprojektowane tak aby w pełni zaspokoić potrzeby pokarmowe koni. Dbamy, aby zawarte w nich witaminy i minerały odpowiadały zapotrzebowaniu koni. Dobieramy wysokiej jakości składniki i ściśle kontrolujemy ilość energii, która znajduje się w dawce pokarmowej. Nasze musli to bardzo aromatyczne, smakowite i chrupiące pasze. Właściciele koni już od dawna rozumieją, że podawanie owsa nie jest wskazane. Powoduje on nadpobudliwość (zawiera zbyt duże dawki energii), może być przyczyną wrzodów. Nie dostarcza także wszystkich minerałów i innych mikroskładników, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju zwierzęcia, jego dobrej kondycji oraz wigoru. Owies nie zawiera także wszystkich aminokwasów, które stanowią budulec na przykład masy mięśniowej lub kostnej. Konie karmione w sposób tradycyjny mogą mieć także problemy z nadwagą. Oczywiście niekiedy dodatek owsa jest niezbędny w diecie, ale nie może on stanowić samodzielnej bazy.

Z myślą o zdrowiu zwierząt przygotowaliśmy najlepszą ofertę produktów.

Musli jest idealną propozycją dla koni, które są wybredne. To mieszanka różnych ziaren, takich jak proso, kukurydza, pszenica, jęczmień oraz ziół. Niekiedy w produktach można znaleźć sieczki, dostarczające potrzebne włókno i dodatek elektrolitów. Wszelkie informacje na temat składu są zawsze dostępne, można je także skonsultować z dietetykiem. Konie karmione zrównoważoną dietą cieszą się doskonałym zdrowiem, ich stawy są elastyczne, mięśnie dobre odżywione i rozwinięte. Kondycja zwierząt widoczna jest na pierwszy rzut oka: lśniąca sierść i mocne kopyta są wizytówką i dumą właściciela.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników