Chcesz zostać Liderem Masters i zdobywać razem z nami najwyższe miejsca na podium?

Obserwuj nasz profil na fb i czekaj na kolejny nabór!

Program rusza niebawem!

 

 

Poznaj Liderów Masters Polska pasza dla koni:


Martynka Ufnal – lider Masters Polska pasza dla koni

Obecnie ma 10 lat, posiada dwa kucyki Ramiro i Macbeth. Martynka mimo swojego młodego wieku, może pochwalić się już wieloma sukcesami na swoim koncie – w 2016: 3 miejsce w Halowym Pucharze Polski w gr A1, 2 miejsce HPWiM gr. A1. W roku 2017: 1 miejsce HPP KiMK gr.A1, 1 miejsce HPWiM B gr.A1, 2-gie miejsce gr.A2 oraz 3 miejsce w HPWiM w ujeżdżeniu – kategoria młodzik.

Jej bieżące poczynania możecie obserwować na jej facebookowym fanpage’u.

 

granulat dla koni

Katarzyna Kuriata

Kasia ma 18 lat, od 10 lat jeździ konno, jest czynną zawodniczką ujeżdżenia. Obecnie reprezentuję Klub Sportowy Arkadia Wielka Lipa, który swoją siedzibę ma niedaleko Wrocławia. Nasza Liderka jest właścicielką niepozornego, rudego Hanowerskiego wałacha – Dominigueza. Kasia przyznaję, że kiedy tylko go zobaczyła od razu skradł jej serce, jednak początki wcale nie były łatwe ponieważ Dominiguez u poprzedniego właściciela chodził w rekreacji. Nasza Liderka to prawdziwa amazonka i jak możecie się domyślać, brak doświadczenia rudego wałacha wcale nie okazał się przeszkodą w drodze do spełnienia marzeń. Już w 2015 roku Kasia i Dominiguez pod okiem Piotra Krysmana zaliczyli pierwsze sukcesy między innymi start w ujeżdżeniu powyżej 70% w L-3, pierwszy parkur wysokości 110 cm o zwiększonym stopniu trudności z Jokerem,  zwycięstwo w kat. Juniorów na Mistrzostwach Dolnego Śląska, wygrany puchar Marszałka Dolnego Śląska. Pośród tych wielu przyjemnych znalazły się jednak również takie, które powodowały żal i złość, ponieważ pod koniec tego wspaniałego roku koń Kasi wywrócił się w przyczepie i podczas powrotu do stajni zawiesił tylną nogę na zatylniku. Ten wypadek był tylko wstępem do późniejszych kontuzji, jednak wszystko skończyło się szczęśliwie i obecnie Kasia rozpoczyna przygotowania na Mistrzostw Polski.

 

Maja Kosińska – lider Masters Polska pasza dla koni

Maja ma 17 lat, jest zawodniczką zarejestrowaną w WMZJ i posiada III klasę sportową. Regularnie startuję na zawodach regionalnych i okazjonalnie na ogólnopolskich. Nasza Liderka jest tegoroczną Mistrzynią Warszawy i Mazowsza w kategorii OPEN. Jej podstawowym koniem jest Merwin, 14 leni koń SP, który był fantastycznym WKKWistą. Maja posiada również klacz, na której obecnie startuję w klasach LL bądź L.

pasza dla koni

 

Aleksandra Kilian – lider Masters Polska pasza dla koni

Ola to szczęśliwa właścicielka dwóch koni: Cyklona – spokojnego seniora, rasy trakeńskiej, który nadal jest w treningu ujeżdżeniowym i Kariny – młodej i bardzo temperamentnej klaczy, rasy śląskiej. Najbliższe plany tego wspaniałego trio to: starty w zawodach regionalnych, ogólnopolskich, start na mistrzostwach Polski amatorów, Mistrzostwach Warszawy i Mistrzostwach Mazowsza.

Więcej informacji o Oli możecie znaleźć na jej fanpage’u.

 

Kamila Sokołowska lider Masters Polska pasza dla koni

Nasza Liderka współpracuję z dwoma stajniami: Jawa i Agroturystyka Jaro Sachocin, posiada dwa konie: kuca szetlandzkiego Koko, który obecnie jest przygotowywany do zajeżdżania i klacz SP, Bajkę.

 

Natalia Kotyra – lider Masters Polska pasza dla koni

Dwukrotna mistrzyni WiM w WKKW młodzików 2015 i 2016 roku. Nasza Liderka posiada III klasę w A i B. Natalia startuje obecnie w skokach i ujeżdżeniu w MWiM, oraz przygotowuję się do OOM i PP w Strzegomiu. Jej konie to Madryt i Rewers.

 

Kornelia Redek – lider Masters Polska pasza dla koni

Nasza Liderka obecnie startuję w WKKW i ujeżdżeniu w MWiM, ma w planach start w OOM w WKKW na Firleju, PP w skokach dzieci w Strzegomiu i w MWiM w ujeżdżeniu. Jej konie to Firlej i Tosca.

 

Maurycy Wyżkowski – Lider Masters Polska pasza dla koni

Nasz Lider posiada brązowy medal MP WKKW młodzików w 2016r, III m-ce w rankingu OLM WKKW do lat 15 oraz tytuł vicemistrza WiM w WKKW.  Startuje w skokach i ujeżdżeniu, planuje start w OOM w WKKW. Maurycy posiada jednego konia, który nazywa się Jack Black.

 

Joanna Durka – Lider Masters Polska pasza dla koni

Dwudziestoletnia instruktorka sportu pracująca obecnie z dziećmi w SHS Grobice, posiadaczka konia o nazwie Damaszek. Joanna może pochwalić się I miejscem w rankingu OLM WKKW oraz tytułem vicemistrzyni WiM w WKKW amatorów zdobytym w 2015r. W najbliższym planie Joanna planuje start w zawodach krajowych WKKW na poziomie L i P, oraz intensywnie przygotowuję się Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w 2018r.

 

Piotr Zielonka & Angelika Grabowska – Liderzy Masters Polska pasza dla koni

 

pasza dla koni