Opublikowano:

Masters Polska dla Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego

Pasza dla wojska

Wojskowa musztra i niezwykła aparycja. To niezbędne cechy koni, które swoje miejsce znalazły w Szwadronie Kawalerii Wojska Polskiego. 

Od 2000 roku kontynuowana jest blisko 1000 – letnia tradycja Jazdy Polskiej. Dzisiaj Szwadron jest reprezentacyjną jednostką, aktywnie uczestniczącą w wielu wydarzeniach Państwowych i wizytach zagranicznych gości wyższego szczebla. Jeździec konny – rycerz, husarz, szwoleżer, czy ułan – do dzisiaj kojarzy się z wolnością i niepodległością. Masters Polska pasza dla koni to firma, która zna wartość historii i stara się ją szerzyć, dlatego z przyjemnością współpracuję z WP.

Lubicie wojenne klimaty?

Konie ze Szwadronu często biorą udział w wielkich produkcjach o tej tematyce. Mogliście je podziwiać między innymi w filmie “Katyń” oraz w “Sensacje XX wieku”, które prowadzi Włodzimierz Wołoszański. Fascynują Was rekonstrukcje bitew wojennych? Koniecznie wybierzcie się do Brochowa, Poświętnego i Mławy i zostańcie świadkami niezwykłych wydarzeń historycznych.

Masters Polska pasza dla koni i Wojsko Polskie

Mamy również przyjemność ogłosić, że od stycznia 2016 roku nawiązaliśmy współpracę i pasza Masters jest podawana koniom ze Szwadronu. Jesteśmy dumni, że zaopatrujemy Wojsko Polskie w paszę doskonałej jakości.

SPRAWDŹ WOJSKOWE PASZE DLA KONI

Wysokoenergetyczne musli Kern fok oraz średnioenergetyczne musli Profit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 3 =