Ziołowy mesz dla koni

ziołowy mesz dla koni

 

Jaki jest najlepszy mesz dla koni? Ziołowy mesz dla koni, aromatyczny, o śluzowej konsystencji, który w swoim składzie zawiera wyselekcjonowane ziarna i warzywa. To wszystko tak starannie dobrane pozwala ci na uzyskanie pysznego, odżywczego meszu dla koni, który tak bardzo uwielbiają.

Pyszny, ale też bardzo zdrowy! – ziołowy mesz dla koni

Ziołowy mesz dla koni można podawać cały rok profilaktycznie. Zbliża się jednak czas, kiedy składniki w nim zawarte będą niezbędne, aby utrzymać przez okres jesienny i zimę doskonałą formę twojego konia. Mesz świetnie się sprawdzi przy wszystkich problemach trawiennych, będzie również doskonały jako produkt regenerujący po treningach.

ziołowy mesz dla koni

Masz konia niejadka? Podaj mu koniecznie mesz! Zobaczysz, po kilku razach apetyt twojego podopiecznego z pewnością się poprawi. W meszu możesz ukryć również wiele środków leczniczych, które z trudem zostałyby przyjęte przez konie.

Właściwości meszu to kwestia unikalnego połączenia jęczmienia, pulpy buraczanej, lnu i naturalnych dodatków regulujących smak i konsystencję śluzu. Odpowiedni stosunek kwasów omega 3 i 6 zapewnia zrównoważone ich działanie, zmniejszające zapalenia i wpływające na regenerację, także sierści. Mesz dla koni znakomicie poprawia odporność.

Zamiast martwić się o kondycję w zimie, już teraz rozpocznij profilaktykę i spokojnie oczekuj zimowych wypadów w teren, efektywnych treningów i dobrego nastroju konia!

ziołowy mesz dla koni

Mesz możesz przygotować samodzielnie lub wybrać którąś z wielu dostępnych na rynku gotowych mieszanek – będzie on przepysznym elementem diety Twojego konia.

W ofercie Masters Polska znajdziesz mesz, który z pewnością przypadnie do gustu Twojemu podopiecznemu:

Jeśli nie wiesz, który mesz wybrać skontaktuj się z naszą dietetyczką Olą, która odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytanie i doradzi najlepsze rozwiązanie. 

Zobacz też nasze inne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × trzy =