Orkisz – pasze dla koni Masters przejmują opiekę nad legendarnym koniem!

musli dla koni

 

Tego konia nie trzeba nikomu chyba przedstawiać! Orkisz jest jedną z byłych gwiazd skoków i ma za sobą wspaniałą karierę konia profesora. Wielu z Was zapewne z łezką w oku wspomina czasy jego świetności. Niektórzy mieli przyjemność poznać go osobiście, a inni poznać jego historię z gazet i jeździeckich newsów. Jedno jest pewne: obok tego konia nikt nie przejdzie obojętnie! Pasze dla koni Masters biorą go pod swoje skrzydła!

Nowy zawodnik w drużynie pasze dla koni Masters

Orkisz w tej chwili ma 26 lat, wygodny boksik i emeryturę godną swojej sportowej sławy. Codziennie wychodzi na karuzelę oraz krótki spacer po padoku. Niestety, ze względu na swój temperament, Orkisz wybił sobie przednie zęby (tak, jest absolutnie typowym dziadkiem), dlatego zielona trawka nie jest dla niego. Niemniej, zgodnie z obietnicą przy jego zakupie, Orkisz starość spędza w stajni swoich ostatnich właścicieli – rodziny Kowalików. Do tej pory koń pozostaje aktywny – skupia się to wokół spacerów pod siodłem na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Jaki koń jednak byłby  z tego niezadowolony? 🙂

W najlepszych rękach – pasze dla koni Masters 

Mając na uwadze dokonania dla polskiego sportu, niezwykłą historię tego konia i szacunek, którym go darzymy postanowiliśmy otoczyć Orkisza szczególną troską. Koń nadal będzie mieszkał w dotychczasowej stajni, jednak wzięliśmy na siebie wszelkie wydatki związane z jego opieką – tak doświadczonemu i utytułowanemu zawodnikowi należy się przecież trochę luksusu na stare lata 😉 Dlatego pasze dla koni Masters z przyjemnością witają w gronie swoich podopiecznych nowego członka końskiej rodziny.

Oficjalnie chcemy Was zatem poinformować, że Orkisz ma się dobrze, a my odpowiadamy za jego całościową opiekę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.