Pasza dla koni arabskich

pasza dla koni arabskich

W naszej firmowej stajni od dawna już żyje całkiem spore stado koni arabskich. Konie są szykowane pod pokazy i chociaż na co dzień nie wyglądają „jak z żurnala”, to w czasie show robią ogromne wrażenie. Pozwólcie, że na chwilę zabierzemy was w świat koni czystej krwi arabskiej, które żyją sobie spokojnie w niewielkiej wsi pod Warszawą. Jaka pasza dla koni arabskich jest optymalna? Sprawdźcie!

Wielkie wejście

Dobrze pamiętamy dzień, w którym do nas przybyły – nagle zaroiło się w stajni od stukotu podków, butów, prychania i rżenia. Prawie cała stajnia murowana na 20 koni była zajęta przez nowych mieszkańców, co więcej z każdym miesiącem koni przybywało, trzeba było uruchomić aż trzy dodatkowe stajnie angielskie. Janów Podlaski to to nie jest (chociaż może się z tym nie wychylajmy ;), ale też mamy wesoło.

Wszędzie dobrze, ale…

U nas zazwyczaj jest cicho i spokojnie: konie codziennie na zmiany siedzą na padokach, ogiery w karuzeli, co by stajni nie wysadziły w kosmos, co jakiś czas źrebi się kobyła, ot proste życie konia arabskiego. Wszystko zmienia się w chwili show. Wypachnione, naoliwione, wytrenowane konie jeżdżą po całym kraju (i za granicą), aby zdobyć tytuły. Mówi się, że konie jak dzieci, wykurzone na padokach w trawie są szczęśliwe, czasem aż ciężko rozpoznać, że te piękności są właśnie od nas!

Perfekcjonizm to jego drugie imię

Dzięki brazylijskiemu trenerowi, Claudio De Andrade, który zajmuje się obecnie końmi, możemy pokazać Wam kilka niezwykłych ujęć. Claudio traktuje swoją pracę jak pasję, dlatego też każdy element pokazu jest dopracowany do perfekcji. U tego trenera nie ma miejsca na przypadek 😉 Chcielibyście przeczytać wywiad z Claudiem? Moglibyśmy go podpytać o kilka porad i wskazówek przy pracy z końmi arabskimi.

Pasza dla koni arabskich – jakie polecamy i stosujemy?

Konie, które u nas stoją są żywione paszami Masters. Dostają one Sport Extra. Dla koni arabskich szczególnie polecamy Kern Fok oraz lucernę jako dodatek. Pasza dla koni arabskich musi spełniać wyjątkowe kryteria swoich wybrednych konsumentów, na szczęście nie musicie daleko szukać – wszystkie produkty znajdziecie w naszym dziale SKLEP 🙂
pasza dla koni arabskichpasza dla koni arabskich

pasza dla koni arabskich pasza na rozbudowę

pasza dla koni arabskich

pasza dla koni arabskichpasza dlakoni arabskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × three =