Opublikowano:

Musli Profit – pasza Masters, którą uwielbia każdy koń!

Pasza masters

Twój koń jest za chudy? Nie może przybrać na wadze?

Jest niejadkiem, któremu mało która pasza smakuje?

 

Przedstawiamy produkt, który rozwiąże szybko Twoje

 

problemy. musli Profit – pasza dla koni niejadków!

 

Pasza dla koni niejadków czyli profit to wyjątkowo starannie wyselekcjonowane musli, zrównoważone i kompletne, przeznaczone głównie dla koni lekko i średnio pracujących, oraz takich które wprowadzane są do pracy po dłuższej przerwie. 

Bardzo często sugerujemy klientom, aby podawali musli profit koniom, które mają problem z przybraniem na wadze – są za chude, ponieważ ma optymalny skład, zawiera między innymi: płatki jęczmienne, płatki kukurydziane, pszenicę orkisz, owies, siemię lniane, grysik pszeniczny, lucernę, witaminy i minerały. Tak zbilansowana pasza daje oczekiwane rezultaty.

Profit jest lekkostrawnym musli. Ma niski poziom białka ale zawiera zwiększoną ilość włókna. Nie powoduje nadpobudliwości. Zawiera optymalną ilość składników naturalnych, minerałów i pierwiastków śladowych. Nie zawiera melasy, jednak dodatkowe walory smakowe i zapachowe zapewnia mu dodatek jabłka. Zaraz obok marchwi jabłko jest najzdrowszym i najsmaczniejszym smakołykiem dla koni. Jabłka podawać można również na surowo, większość osób woli jednak nie przekraczać maksymalnej liczby jednego jabłka dziennie ponieważ może to spowodować biegunkę.Pasza masters

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + fourteen =