Opublikowano:

Pasza dla koni ratuje zwierzęta – akcja Masters Polska i OTOZ Animals

fundacja konie

Każdy z nas na pewno słyszał o organizacjach zajmujących się pomocą dla zwierząt. Co jakiś czas pojawiają się informacje z interwencji, gdzie zwierzęta były bite, głodzone i męczone przez swoich właścicieli. To im chciały zaufać, pokochać, a tymczasem otrzymały tylko cierpienie. Myślimy wtedy o tych biednych istotach i chcemy jakoś je wesprzeć.

Pomyśl sobie ile trudu zadają sobie funkcjonariusze tych organizacji, jak heroicznie walczą o swoich podopiecznych, ile czasu im poświęcają, jak dużo dają im ciepła. Stąd właśnie akcja “Pasza dla koni ratuje zwierzęta“, którą zainicjowało MASTERS Polska

Pomoc, która ma znaczenie

Zawsze chcieliśmy pomagać, bo według nas każdy koń zasługuje na dobre serce. Wzruszają nas historie koni po interwencjach, które pomimo trudnego życia potrafią zaufać i widać w ich oczach nadzieję na lepsze jutro.

Wiemy ile pracy i czasu poświęcają pracownicy fundacji, dlatego bardzo podziwiamy i szanujemy ich zaangażowanie. Szkoda, że nie możemy na co dzień przytulać tych koni i im towarzyszyć w powrocie do normalności.

Pasza dla koni ratuje zwierzęta razem z OTOZ Animals

Szukaliśmy fundacji, która walczy o konie. Równie mocno chcieliśmy się zaangażować. Opiekunowie tych koni to niezwykli ludzie. Nawiązaliśmy współpracę z OTOZ Animals, a dokładniej z sekcją zajmującą się pomocą niesioną koniom. Konie odratowane mieszkają w przytulisku dla zwierząt gospodarskich Rogate Ranczo, gdzie po interwencjach są oswajane przez pracowników fundacji. Mieliście kiedyś do czynienia z koniem, któremu brakuje zaufania? Zatem doskonale wiecie, jak długi to jest proces, żeby koń znowu zaufał. Jeszcze trudniejszym procesem jest nadrobienie masy konia przy niedowadze oraz zbudowanie jego tkanki mięśniowej.

Dlatego postanowiliśmy wesprzeć fundację naszą paszą. Jak sami wiecie, jest ona wysokiej jakości, odżywcza i naturalna, czyli wszystkim czego potrzebują wygłodzone konie! Razem możemy wiele zmienić..

Jeśli możecie wesprzyjmy razem fundację:

Numer konta OTOZ Animals:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
tytułem: ratujemy konie
www.animalsi.pl

Drobne kwoty nie robią dużej różnicy, to tak, jak jeden napój zakupiony na spacerze, czy niezdrowa przekąska. Teraz Twoja kolej! Im będzie nas więcej, tym bardziej pomożemy 🙂

Konie, które do nich trafiają są odwodnione, wychudzone, z dużą niedowagą. W ekstremalnych przypadkach nie mogą się utrzymać na swoich kopytach.

Dziękujemy “Ratujemy Konie z OTOZ Animals” za współpracę, mamy nadzieję, że nie tylko na tym się ona skończy. Jesteśmy wierni idei, że dobro powraca. Tego warto się trzymać :)!

Zobacz też nasze inne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + 15 =