Pasza dla koni sportowych – Wiktoria Bulska i Kary

lucerna dla koni

Kochani! Przedstawiamy naszą klientkę i ambasadorkę – Wiktorię Bulską. Jej historia z jeździectwem sportowym rozpoczęła się w 2010 r. wraz kucykiem, który nazywał się Elf. Dziś podpowiemy Wam także jaka pasza dla koni sportowych jest najlepsza.

Jak narodziła się pasja i miłość do koni

Sama Wiktoria ma z tego czasu bardzo ciepłe wspomnienia. W 2013 roku rozpoczęła treningi ujeżdżeniowe na swoim ulubionym koniu i jak sama o nim mówi oczku w głowie – Kaszmirze. Wiktoria opowiadając nam o sobie wspomina, że to właśnie ten koń nauczył ją miłości i przyjaźni. Poczuli niesamowitą więź i to właśnie dzięki niemu poszerzała swoją wiedzę, kształtowała empatię i przestała traktować zwierzę jako pracującą non stop maszynę, którą kiedy coś nie wychodziło trzeba było ukarać. Obydwoje razem zaczynali od podstaw i to ich połączyło. Obecnie są na poziomie programów N z elementami C.

W międzyczasie do teamu Wiktorii dołączył Davidoff BH, obecnie jej podstawowy koń. Para miała dosyć trudne początki. Kiedy pierwszy raz Wiktoria wsiadła na karego w stajni w Osiecku, ale nie była zadowolona – co chwila się zsuwała, nie mogli się zgrać. Odpuściła.

Po 3 miesiącach, za na mową swojej trenerki, znowu wsiadła na konia. Musieli oboje dojrzeć, bo tym razem ich kontakt wyglądał zupełnie inaczej. Dzisiaj współpracują już „pełnoetatowo”, a koń pozwala Wiktorii nawet na stawianie na swoim grzbiecie. Ich relacja jest wyjątkowa, chociaż Kary potrafi pokazać charakterek 🙂 Davidoff, kiedy się obraża nie chce brać cukierków, a kiedy jest wesoły i zadowolony często na padoku lata za Wiktorią, żeby ją „ucałować”. Są ze sobą bardzo blisko. Para ma za sobą starty w zawodach. Wiktoria ma świadomość, że Kary daje z siebie wszystko, kiedy przychodzi chwila startu. Mimo gorszych dni zawsze może na niego liczyć, spędza z nim każdą wolną chwilę. Wciąż pracują nad swoją relacją.

Całą dotychczasową wiedzę i doświadczenie Wiktoria zawdzięcza trenerce Pani Marii Pilichowskiej. Obydwie jednak zaznaczają, że początki tej współpracy nie były łatwe i ciężko było nawiązać kontakt. Wiktoria jest osobą o typie buntownika i raczej nie należy do osób cierpliwych – jak sama siebie określa.

Pasza dla koni sportowych – dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających zawodników

Wiktoria stara się słuchać swoich koni, bardzo często kiedy zauważa u nich duży poziom energii zabiera ich na długie przejażdżki.

Dba również o ich odpowiedni poziom odżywienia na co dzień podaje im paszę dla koni sportowych Sport Extra. Jest to wysokoenergetyczny granulat dla koni w intensywnym treningu, poddawanym wysokim obciążeniom. Ta pasza dla koni sportowych zawiera między innymi wysokiej jakości ziarna zbóż wzbogacone olejem lnianym, wysoką dawką witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Bardzo często przed zawodami ok. 5 dni  i również w ich trakcie  Wiktoria podaje swoim koniom również musli Exellent. Jest to pasza dla koni sportowych o specjalnym przeznaczeniu dla koni poddawanych wysokim obciążeniom, musli to dostarcza wielu witamin, minerałów i pierwiastków śladowych niezbędnych do utrzymania konia w dobrej kondycji i sprawności.

Zresztą zobaczcie sami, jak wspaniale prezentuje się Kary:

pasza dla koni sportowych

 

pasza dla koni sportowych

pasza dla koni sportowych

pasza dla koni sportowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight + eight =