Pasza Masters z wizytą w Radomiu :)

musli dla koni

W ten weekend na terenie lotniska Aeroklubu Radomskiego w Piastowie koło Jedlińska odbył się I Ogólnopolski Championat Koni Arabskich Radom 2016. Ponieważ zawsze docenialiśmy urodę i niezwykły urok tych koni postanowiliśmy, że nie może nas tam zabraknąć!

Jak na pierwszą organizowaną w tym miejscu imprezę tego typu pokaz wypadł naprawdę nieźle 😉 Dla nas i tak najważniejsze są konie, dlatego to głównie im poświęciliśmy naszą uwagę. Pokazy koni arabskich to widowisko pełne emocji. Tygodniami trenowane konie, wypielęgnowane z niezwykłą precyzją to niezapomniany widok. Wiemy, że oprócz ćwiczeń podstawą charakteru pokazów są odpowiednio dobrane pasze energetyczne.

Pasza wysokoenergetyczna, pasza dla koni arabskich to musi być czysta energia. To musi być coś, co spowoduje, że konie będą fruwać. To cała magia arabów 😉

Ponad to pasza dla koni arabskich musi się charakteryzować:

  • Potencjałem do rozbudowy masy mięśniowej,
  • Wzmacnianiem kondycji,
  • Mieszanką ziół,
  • Być w 100% naturalna, bez ulepszaczy smaku, czy zapachu.

Na rynku obecnie jest duży wybór takich pasz, ale sugeruj się swoim instynktem. Postaw na jakość, sprawdzone opinie i swój zdrowy rozum. Jeśli masz możliwość, to sprawdź paszę na bazie próbki, zanim podasz ją swojemu koniowi. Obejrzyj kolor paszy, powąchaj, daj swojemu końskiemu przyjacielowi spróbować smaku.

W naszym sklepie internetowym z paszą dla koni posiadamy Kern Fok, jest to idealna pasza dla koni rozpoczynających trening, jak i dla tych, które regularnie ćwiczących. Zawiera w składzie dodatek witaminy E oraz selen, który jest istotny przy wzmacnianu wydajności konia. Jest to idealne musli dla koni arabskich.

Jeśli masz konia, który dopiero wchodzi w dorosłe życie, to warto karmić go paszą dla źrebaków, o odpowiednio skomponowanym składzie, dopasowanym do ich potrzeb.

Zdradzimy, że mamy obecnie najlepszy wybór dla Ciebie. Jest to Veulen, pasza dla źrebaków i młodych koni. Możesz ją podać już od drugiego miesiąca życia. Zapobiega chorobom osteochondrotycznym u źrebiąt, związanych z nieprawidłowym kostnieniem chrząstki. Dodatkowo pasza jest lekkostrawna, zawiera dodatek mleka w proszku. Idealna pasza na start.

Chcesz wypróbować te pasze? Zapytaj nas o Twoje próbki!

A my tymczasem zapraszamy do galerii 🙂 Część z naszych zdjęć zawdzięczamy naszemu stałemu klientowi, trenerowi koni arabskich Claudio De Andrade.

pasza dla koni

pasza dla koni arabskich

granulat dla koni

pasza dla koni wysokoenergetyczna

pasza dla koni arabskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 2 =