Nasz zespół

Firma Masters Polska powstała w 2013 roku. Nasi pracownicy są w stałej i bliskiej współpracy z Masters Diervoeders. 
Zarząd spółki ma wieloletnie doświadczenie w zakresie hodowli koni i jeździectwa. Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami, ponieważ przede wszystkim zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu koni. W tym celu pozostajemy zawsze otwarci na wszelkie pytania i osobiście angażujemy się w każdą prośbę o pomoc. Znajdziecie u nas nie tylko doskonałej jakości pasze, ale i niezbędne podstawy, aby prawidłowo żywić swoje konie.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW!

mgr Jakub Jankowski

Kierownik działu sprzedaży

Kuba jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Jego pasją jest sport i aktywność fizyczna. W latach 2004-2008 trenował szermierkę w warszawskim klubie AZS AWF Warszawa, posiada liczne osiągnięcia w tej dziedzinie. Był członkiem kadry Polski i wielokrotnie  reprezentował Polskę na pucharach świata. Po zakończeniu kariery sportowej wiele lat zajmował się treningiem personalnym co do dziś sprawia mu ogromną przyjemność i satysfakcję. Dzięki temu doświadczeniu jest otwarty, uśmiechnięty, towarzyski, energiczny a swoją pasją do sportu potrafi zarazić każdego! Jego wieloletni kontakt ze sportem ukształtował w nim wytrwałość, samodyscyplinę, wszechstronność oraz pracowitość.  Dzięki pracy w  Masters Polska, wciąż rozwija nowe zainteresowanie i pasję związaną z jeździectwem.

TELEFON:

+ 48 604 544 788

EMAIL:

mgr inż. Aleksandra Święcicka

Specjalista do spraw żywienia i sprzedaży

Ola jest zootechnikiem. Ukończyła studia na SGGW w Warszawie. Posiada wiele zwierząt: 3 psy, 3 koty, 3 kameleony lamparcie, 3 agamy brodate, pszczoły, rybki, i oczywiście konia. To naprawdę duży inwentarz! Jej pasją jest żywienie zwierząt, oprócz tego czynnie uprawia sport. W wolnych chwilach również maluje i wykonuje rękodzieło.  Już od najmłodszych lat była związana z jeździectwem. Od 2008 roku posiada klacz, którą uratowała przed oddaniem do rzeźni. Obecnie Achaja ma się dobrze i razem z Olą ćwiczą nad lepszą kondycją. 

TELEFON:

+ 48 664 978 788

EMAIL:

Iwona Urbańczyk

DORADCA ŻYWIENIOWY/SPRZEDAWCA

TELEFON:

+ 48 795 502 752
+ 48 538 375 999

EMAIL:

Oleg Sokyrka

Magazynier

Kierownik magazynu, dba o terminowość i prawidłowość realizacji zamówień oraz transportów.

TELEFON:

+ 48 539 999 481

EMAIL: