Nasz zespół

Firma Masters Polska powstała w 2013 roku. Nasi pracownicy są w stałej i bliskiej współpracy z Masters Diervoeders.
Zarząd spółki ma wieloletnie doświadczenie w zakresie hodowli koni i jeździectwa. Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami, ponieważ przede wszystkim zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu koni. W tym celu pozostajemy zawsze otwarci na wszelkie pytania i osobiście angażujemy się w każdą prośbę o pomoc. Znajdziecie u nas nie tylko doskonałej jakości pasze, ale i niezbędne podstawy, aby prawidłowo żywić swoje konie.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW!

mgr inż. Aleksandra Święcicka

Starszy specjalista do spraw żywienia i sprzedaży

Ola jest magistrem zootechniki. Ukończyła studia na SGGW w Warszawie. Jej pasją jest żywienie zwierząt, oprócz tego czynnie uprawia sport. W wolnych chwilach również maluje i wykonuje rękodzieło.  Już od najmłodszych lat była związana z jeździectwem. Od 2008 roku posiada klacz, którą uratowała przed oddaniem do rzeźni. Obecnie Achaja ma się dobrze i razem z Olą ćwiczą nad lepszą kondycją.

TELEFON:

+ 48 664 978 788

EMAIL:

a.swiecicka@masterspolska.pl

mgr Jakub Jankowski

Kierownik działu sprzedaży

Kuba jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Jego pasją jest sport i aktywność fizyczna. W latach 2004-2008 trenował szermierkę w warszawskim klubie AZS AWF Warszawa, posiada liczne osiągnięcia w tej dziedzinie. Był członkiem kadry Polski i wielokrotnie  reprezentował Polskę na pucharach świata. Po zakończeniu kariery sportowej wiele lat zajmował się treningiem personalnym co do dziś sprawia mu ogromną przyjemność i satysfakcję. Dzięki temu doświadczeniu jest otwarty, uśmiechnięty, towarzyski, energiczny a swoją pasją do sportu potrafi zarazić każdego! Jego wieloletni kontakt ze sportem ukształtował w nim wytrwałość, samodyscyplinę, wszechstronność oraz pracowitość.  Dzięki pracy w  Masters Polska, wciąż rozwija nowe zainteresowanie i pasję związaną z jeździectwem.

TELEFON:

+ 48 604 544 788

EMAIL:

j.jankowski@masterspolska.pl

DSCN7099