Promocja styczniowa

pasza dla koni

Pewnie myśleliście, że święta dawno już za nami… to prawda, ale nie w Masters! Przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden prezent – od teraz aż do końca stycznia (lub do wyczerpania zapasów) nie zapłacicie za przesyłkę wybranych pasz!

 

Regulamin promocji

 

 1. Organizatorem Promocji „Sereen, Sport Extra, Revalidatie Rust, Prestatie, Slobbermeel (Mesz) i Structuur z darmową wysyłką” jest P.H.U. Masters Polska S.C. ul. Lektykarska 32 01-685 Warszawa
 2. Promocja obejmuje zamówienia telefoniczne i ze strony internetowej masterspolska.pl
 3. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
 4. Promocja obejmuje pasze, których termin przydatności kończy się maksymalnie w marcu.

 

 

Warunki i zasady udziału w promocji

1.Każdy Klient, który w okresie trwania Promocji dokona zakupu pasz objętych promocją, ma możliwość skorzystania z Promocji.

 1. Promocja upoważnia Klienta do zakupu pasz przez sklep internetowy lub poprzez kontakt telefoniczny po cenach, które podane są na stronie internetowej. Organizator promocji pokrywa koszt przesyłki.
 2. Promocją objęte są wybrane pasze: Sereen, Sport Extra, Revalidatie Rust, Prestatie, Slobbermeel (Mesz) i Structuur.
 3. Z promocji wyłączony jest pozostały asortyment.
 4. Towar zakupiony w Promocji podlega wymianie i zwrotom na zasadach zgodnych z Regulaminem Wymiany i Zwrotów dostępnym na stronie sklepu internetowego www.masterspolska.pl, z zastrzeżeniem pkt 6 poniżej.
 5. Jeśli na paragonie znajduje się więcej niż jedna pozycja klient ma prawo zwrotu wybranej/wybranych pozycji. Jednocześnie klient wyraża zgodę, by sprzedawca na nowo oszacował wartość dokonanych zakupów i udzielił rabatu w zaktualizowanej wysokości.
 6. Darmowa wysyłka przyznawana jest po stwierdzeniu przez pracownika sklepu Masters Polska, iż zostały spełnione wszystkie warunki formalne.
 7. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i promocjami aktualnie obowiązującymi na stronie www.masterspolska.pl oraz rabatami indywidualnymi.
 8. Regulamin dostępny jest na stronie www.masterspolska.pl
 9. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Postanowienia końcowe

 1. Udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight − 4 =