XIV Warmińsko – Mazurski Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych w Stadninie Koni Rzeczna – pasze Masters wśród sponsorów

pasza dla źrebaka

Hodowla koni zawsze była bliska naszemu sercu. W naszej prywatnej stajni przyszło na świat kilka źrebaków, zarówno z linii koni arabskich, jak i pełnej krwi angielskiej. Od lat współpracujemy z hodowcami koni arabskich. Gdy otrzymaliśmy propozycję współpracy i sponsoringu XIV Warmińsko – Mazurskiego Czempionatu Źrebiąt Ras Szlachetnych w Stadnina Koni Rzeczna, od razu zdecydowaliśmy się aby się przyłączyć.

Chcielibyśmy przedstawić Wam tegoroczną zdobywczynię aż dwóch tytułów Czempiona klaczek na XIV Czempionacie Źrebiąt  – Koni Ras Szlachetnych w Rzecznej. Ten wspaniale zapowiadający się koń to Desmona. Dla dociekliwych DESMONA jest po hannowerskim ogierze ujeżdżeniowym DANCIANO, matka Esnanca KWPN po Ampere.

Historia tej klaczki nie należy do najłatwiejszych, ze względu na wczesną stratę matki. Jednak przy dużej pomocy ze strony troskliwych opiekunów, którzy dbali o nią już od pierwszych chwil, klaczka nie tylko przeżyła trudne chwile, ale i zdobywa pierwsze sukcesy. Desmona została od razu zaadoptowana przez mamkę – Horkę. Zimnokrwistą klacz, która już ma jednego źrebaka – klaczkę, o pięknym imieniu Hortencja. W zdjęciach poniżej możecie obejrzeć sobie jak malutka Desmona pije mleko od nowej mamy. Chcielibyśmy podziękować opiekunom Desmony, że zdecydowali się zaufać właśnie nam – klaczka jest żywiona paszą dla źrebiąt Veulen. Jest to bardzo dobry produkt, polecany wszystkim maluchom, a szczególnie tym po stracie matki. Ze względu na zawartość mleka w proszku, chelatowanych minerałów i łatwej formie do podania (drobnego granulatu, który bardzo dobrze się gryzie) Veulen będzie uwielbiany przez każdego źrebaka.

Sam Czempionat jest wydarzeniem wartym uwagi. Jest doskonale zorganizowanym przedsięwzięciem. Od kilku lat źrebięta z rejonów województw mazurskiego, mazowieckiego i pomorskiego mają szansę zaprezentowania się i zyskania na wartości. W tym roku wystartowały aż 32 źrebaki, w dwóch kategoriach – klaczki i ogierki. Co ciekawe, aż 16 z nich było po holenderskim ogierze Tjungske.

Dziękujemy organizatorom za możliwość współpracy, gratulujemy zwycięzcom i z pewnością możemy potwierdzić, że widzimy się za rok 🙂

 

pasza dla źrebakówpasza dla koni

pasza dla żrebaków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 11 =