Masaż i pasza dla koni, czyli mieszanka bardzo prozdrowotna!

pasza dla koni sportowych

Zbilansowane żywienie koni i odpowiednio dobrana fizjoterapia to połączenie, które zagwarantuje Twojemu podopiecznemu długie lata w zdrowiu. 

Poznajcie nową członkinię zespołu Masters Polska pasze dla koni

Do naszej drużyny Masters Polska dołączyła fizjoterapeutka koni Magdalena Zagrodzka. Jak przyznaje Magda od dawna chciała w swojej pracy wspomóc działania rehabilitacyjne odpowiednim żywieniem. Nasze drogi niedawno się połączyły, z czego bardzo się cieszymy! Magda jest zaangażowanym w pracę specjalistą, ale przede wszystkim jest bardzo miłą i ciepłą osobą.

Kilka słów Magdy o sobie:

“Nazywam się Magdalena Zagrodzka i jestem dyplomowanym fizjoterapeutą koni, ukończyłam Szkołę Fizjoterapii Koni. Konie są moją pasją. Jestem właścicielką wspaniałego 12 letniego Papirusa oraz młodziutkiego 5 letniego Tigo P. Na co dzień zajmuję się także hipoterapią, dzięki temu każdego dnia mam przyjemność obcowania z tymi niesamowitymi zwierzętami (…). Masaże, które wykonuję są najbardziej efektywną terapią manualną – łączę masaż leczniczy (głęboki) z masażem powięziowym. Doradzam także w zakresie zbilansowanego żywienia koni ponieważ, bez dobrej jakości paszy nie ma możliwości, aby koń był w prawidłowej kondycji mięśniowej i nadbudowywał się. Fizjoterapię wspomaga zbilansowane żywienie koni. Zawsze sprawdzam również stan siodła i jego dopasowanie ponieważ bardzo dużo problemów wynika właśnie z jego niedopasowania.

Doświadczenie zdobywałam dzięki praktyce z ramienia Szkoły Fizjoterapii Koni w wielu znanych w Polsce miejscach m. in.: Konie Parkitny, Stado Ogierów w Książu, stajnia na Partynicach we Wrocławiu, Western City w Karpaczu, Stajnia Sportowa Jarosław Skrzyczyński, BLB Western Horses, Stajnia Rybnica, Ośrodek Jeżdziecki Stragona w Strzegomiu.”

Magda patrzy na konie w sposób holistyczny, czyli całościowy. Patrzy nie tylko na budowę konia, czy stan jego mięśni. Zwraca uwagę na przyczyny problemów, szuka rozwiązań, które są odpowiedzią na te trudne pytania.

Zachęcamy do korzystania z masażu połączonego z kompleksową opieką dietetyczną. Więcej dowiecie się na stronie http://www.maghorses.pl.

Zobacz Magdę przy pracy:

zbilansowane żywienie koni

 

zbilansowane żywienie koni

zbilansowane żywienie koni

Chcesz zapytać o więcej? Skontaktuj się z Magdą:

Tel. 501 059 189

kontakt@maghorses.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =